Firma Chodzeń Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest przedsięwzięciem rodzinnym – własnością Lecha i Piotra Chodzeń.
W 1991 roku wraz z powstaniem Toyoty Motor Poland, firma Chodzeń stała się autoryzowaną stacją dealerską.

Dziś spółka Chodzeń to pięć obiektów dealerskie w Polsce:

  1. Toyota Chodzeń w Piasecznie,
  2. Toyota Chodzeń w Warszawie,
  3. Lexus Warszawa – Puławska,
  4. Toyota Carter – Gdańsk,
  5. Maserati w Piasecznie, od 2013 r.

„Jakość, pewność i wiarygodność” to kultywowane codziennie motto, które zaowocowało wieloma wyróżnieniami związanymi z jakością obsługi klientów. Firma szczyci się największą sprzedażą aut marki Toyota dla indywidualnych klientów w Polsce.

 TOYOTA PROACE

 Ładowność

Toyota PROACE w każdym rodzaju nadwozia oferuje ładowność o maksymalnej wartości 1400 kg. Bez względu na to, czy posiadasz vana Medium czy Long, możesz mieć pewność, że bezpiecznie przewieziesz swój ładunek.

 Wymiary

 Toyota PROACE jest dostępna w dwóch rodzajach długości nadwozia: Medium 4,9 m oraz Long 5,3 m. Każdy z nich posiada bardzo pojemny przedział ładunkowy, odpowiednio: 5,8 m3 i 6,6 m3, co daje olbrzymie możliwości transportowe.

 Napęd

Zaawansowane siniki Diesla oraz płynnie działające skrzynie biegów pozwalają oszczędzać paliwo i zapewniają świetne własności jezdne. Układ napędowy zadowoli każdego profesjonalistę. Do wyboru są dwa silniki Diesla o pojemności 1,5 i 2,0 litra i mocy od 102 do 177 koni mechanicznych oraz dwie skrzynie biegów: 6-cio stopniowa manualna oraz 8-mio stopniowa automatyczna. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować się do wykonywanej pracy oraz zużywać mniej paliwa przy transporcie ładunków.

 Zabudowy

Każda zabudowa w Toyocie Proace może być inna. System zabudów serwisowych idealnie dopasowuje się do wymagań klientów. Toyota Proace powstała po to, by ułatwić codzienną pracę. Wyposażona w praktyczne rozwiązania oraz przemyślane i dopracowane w każdym szczególe zabudowy, pozwala w maksymalny sposób wykorzystać każde dostępne miejsce. Zabudowy są wykonane ze sprawdzonych materiałów i surowców – odpornej na korozję stali galwanizowanej, lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz aluminium. Dzięki zastosowanemu systemowi montażu, istnieje możliwość przenoszenia zabudowy między samochodami. Najpopularniejszymi konfiguracjami jest:
– wykończenie podłogi i ścian sklejką,
– wykończenie powłoką polimocznikową,
– zabudowa serwisowa,
– izoterma.

Istnieje również możliwość dostosowania samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych lub przerobienie na kampera.

ZAPRASZAMY 2 lipca 2020 r. do firmy KIM Sp. z o.o. przy ul. Bartyckiej 114 w Warszawie, gdzie zaprezentujemy model Toyoty Proace w wersji long.