parallax background


KIM od 1985 r. na rynku!


Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontraktów budowlanych, a następnie rozszerzyła ją o sprzedaż najlepszych marek materiałów.

KIM prowadzi sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.

parallax background
 

W NASZEJ OFERCIE


Wszechstronna oferta umożliwia jej Klientom dokonanie kompleksowych zakupów w jednym miejscu.


Materiały oferowane przez KIM posiadają stosowne certyfikaty CE oraz deklaracje zgodności z polskimi i unijnymi normami.

Firma zatrudnia 130 pracowników, w tym wykwalifikowanych specjalistów.

KIM jest producentem okien i zarazem twórcą marki OKNOWSCY. Jakość produktu opiera się na zastosowaniu nowoczesnych niemieckich profili okiennych renomowanej firmy Rehau.

Firma znajduje się w centrum: Europy, Polski i Warszawy.
Jej siedziba mieści się w mającym długą tradycję warszawskim kompleksie budowlanym przy ulicy Bartyckiej. Posiada także filie na terenie kraju.

Wyspecjalizowana w zakresie materiałów budowlanych i instalacyjno-sanitarnych, firma obsługuje wiele inwestycji „na czas i miejsce“.


Kiedy sytuacja na budowie rozgrywa się bardzo dynamicznie, KIM staje na wysokości zadania, zdobywając wśród firm wykonawczych i podwykonawczych kontrakty na długie lata. Firma dostarczała materiały budowlane na Stadion Legii, obsługiwała Stadion Narodowy. Obecnie obsługuje metro warszawskie oraz 2 najbardziej prestiżowe budynki w Warszawie – Złota 44 oraz Cosmopolitan.

KIM obsługuje wiele małych i dużych inwestycji oraz projektów mieszkaniowych, zarówno w stolicy, jak i poza granicami Polski w m.in w Norwegii, w tym w luksusowej dzielnicy Holmenkollen, a także w Luksemburgu i Szwajcarii.